نسخه تلکس سايت تحليلي خبري تيتربرتر |ماهنامه تيترصبح| گروه رسانه اي تيتر
:: رشد يك درصدي معاملات مسكن در تهران پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:59
جديدترين آمار منتشر شده توسط بانك مركزي نشان مي‌دهد معاملات مسكن شهر تهران در سه ماهه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل يك درصد رشد داشته است.

:: ساختن دهكده ملي المپيك در منطقه آزاد چابهار پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:52
مشاور رئيس جمهور و دبير شوراي عالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي كشور بابيان اينكه افتتاح ورزشگاه دوهزار نفري ورنا در منطقه آزاد چابهار مقدمه براي ايجاد دهكده ملي المپيك است از برگزاري مسابقات بين المللي كريكت در منطقه آزاد چابهار خبرداد.

:: تلگرام در حال كار براي دور زدن فيلترينگ احتمالي روسيه پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:44
تلگرام به طور فعال برروي راه‌هاي ساده براي دور زدن محدوديت‌هاي بعدي در روسيه كار مي‌كند. اين پيام رسان به مشتركان خود در روسيه گفته است ما قول مي دهيم با دو كليك ساده، بتوانيد از پس هر مشكلي برآييد.

:: نقش آمريكا در سوريه پس از داعش پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:36
سفير آمريكا در سازمان ملل خواستار گفت‌وگوي عربستان و قطر براي حل بحران شد. او همچنين براي اولين بار از نقش آمريكا در سوريه پس از داعش سخن گفت.

:: رونمايي از شاسي‌بلند كوچك كيا پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:30
كيا موتور در مركز تحقيقاتي خود از شاسي‌بلند كوچك استونيك كه تا ماه آينده روانه بازار خواهد شد، رونمايي كرد.

:: سقوط مرموز دختر جوان از طبقه سوم ساختمان پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:16
در تحقيقات مقدماتي مشخص شد دختر 27 ساله از طبقه سوم يك مجتمع مسكوني سقوط كرده و جان باخته است.

:: متلك تصويري يك روزنامه به مداح جنجالي! پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 09:07
روزنامه شهروند امروز با انتشار يك آگهي طنز، به شكل تلويحي به جنجال مداح جوان روز عيد فطر واكنش نشان داده است.

:: فرمان منع صدور ويزاي آمريكا اجرا مي شود پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:59
رسانه‌هاي آمريكايي گزارش دادند كه قرار است دولت آمريكا از ساعت ۲۰ عصر پنج‌شنبه به وقت واشنگتن، اجراي فرمان دونالد ترامپ براي منع صدور رواديد به شهروندان ايران و پنج كشور عمدتا مسلمان ديگر را آغاز كند.

:: شناسايي ۵۰۰ روستاي هدف گردشگري در كشور پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:53
معاون رئيس جمهور گفت: ۵۰۰ روستاي هدف گردشگري در استان هاي مختلف شناسايي شدند كه پنج استان كرمانشاه، ايلام، كردستان، سيستان و بلوچستان و همدان به عنوان پايلوت انتخاب شد.

:: 240 كيلومتر ساحل آزاد شده گيلان بدون متولي است پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:48
نماينده مردم لنگرود گفت: اكنون ۲۴۰ كيلومتر ساحل آزاد شده داريم كه هيچ متولي‌اي ندارد و اگر بخش خصوصي بخواهد سرمايه‌گذاري كند متولي پاسخگوي آن مشخص نيست.

:: پرداخت كمك هزينه ازدواج از سوي تامين اجتماعي پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:44
كمك هزينه ازدواج كه هدف از پرداخت آن ترغيب بيمه‌شدگان به ازدواج است از ســوي ســازمان تأمين اجتماعي به بيمه‌شدگاني كه براي اولين بار ازدواج مي‌كنند، پرداخت مي‌شــود و ميزان آن معادل يك ماه متوسط مزد يا حقوق بيمه‌شده است.

:: مرز رواني قيمت دلار شكست پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:41
امروز قيمت دلار با پشت سر گذاشتن مرز رواني ۳۷۶۰ تومان توانست به قيمت هاي بالاتر نيز دست پيدا كند. به اعتقاد شماري از بازيگران، نقطه ۳ هزار و ۷۶۰ تومان اهميت زيادي از نظر فني در بازار دارد و در صورتي كه شكسته شود، زمينه را براي حركت به سوي محدوده‌هاي بالاتر فراهم خواهد كرد.

:: واحد تحقيق و توسعه بورس تهران تحليل كرد پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:30
واحد تحقيق و توسعه بورس تهران رفتار چهارنهاد سرمايه‌گذاري بورسي (شامل صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري، شركت‌هاي سرمايه‌گذاري، شركت‌هاي چندرشته‌اي صنعتي و معامله‌گران برخط هستند و در چهار دوره صعودي و نزولي شاخص قيمت (در كل اين بازه زماني) مورد بررسي قرار گرفته‌اند.

:: معاون رئيس جمهور: سياست هاي كلي براي گردشگري نداريم پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:28
رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در چمخاله لنگرود گفت: به دليل نداشتن سياست‌هاي كلي براي گردشگري ما به يك مفاهمه مشترك نرسيده‌ايم.

:: حضور مدير عامل شركت مخابرات ايران در لنگرود پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:24
مدير عامل شركت مخابرات ايران با حضور در شهرستان لنگرود از نزديك در جريان برنامه هاي توسعه و ارتقا سيستم هاي مخابراتي شهرستان و استان قرار گرفت.

:: ظريف راهي پاريس مي شود پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:22
سخنگوي وزارت امور خارجه كشورمان اعلام كرد: وزير امور خارجه كشورمان در روز پنج‌شنبه براي ديدار و گفت‌وگو با مقامات فرانسه به پاريس سفر مي كند.

:: كودتاي نافرجام يا حمله تروريستي در ونزوئلا؟ پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:19
رئيس‌جمهوري ونزوئلا حمله اخير را كه يك حمله تروريستي مي‌خواند، محكوم كرد.

:: رونمايي از نقشه نجات نسل سوم مال‌ها از وضعيت شبه تعطيل پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 08:09
سازندگان مال‌ها و مجتمع‌هاي تجاري چندمنظوره پايتخت براي تسهيل جريان فروش واحدهاي تجاري خود در اين مراكز، دست به اقدام جديدي زده‌اند كه در قالب آن، با اضافه‌شدن يك امكان تازه به خدمات تكراري اين مجتمع‌ها، حجم مراجعه شهروندان به مال‌ها با هدف پايان دادن به ركود تجاري، افزايش خواهد يافت.

:: تلاش بانك مركزي براي سامان بخشيدن به بازار غيرمتشكل پولي چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 23:30
رئيس كل بانك مركزي از تلاش بانك مركزي براي سامان بخشيدن به بازار غيرمتشكل پولي خبر داد.

:: طارمي در حال مذاكره با يك تيم يوناني چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 22:30
مهدي طارمي كه در چند وقت اخير، صحبت از پيوستنش به تيم‌هاي اروپايي بود، با كسب اجازه از باشگاه پرسپوليس در حال مذاكره با باشگاه پانيونيوس يونان است.

:: ابداع واكسن چسباندني بدون درد آنفلوانزا چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 21:30
محققان نوعي واكسن آنفلوانزا چسباندني و كاملا بدون درد براي واكسينه كردن افراد ابداع و با موفقيت آزمايش كردند.

:: تعريف ظرفيت تحمل در گردشگري چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 20:30
ظرفيت تحمل (carrying capacity) از سوي كارشناسان با توجه به فضاي موجود از لحاظ فيزيكي تعيين مي شود و دليل آن رضايت مشتري و آسيب نرساندن به آن مكان به جهت ازدحام است.

:: ملكه زيبايي داعش چه كسي است؟! چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 20:00
دختر اتريشي كه ملكه زيبايي داعش نام گرفته، در سوريه براي جهاد نكاح حضور يافته بود تا اين كه زمان مرگش فرا رسيد و به طرز عجيب و مشكوكي جان خود را از دست داد.

:: تمرين هاي مناسب روانشناسي براي كودكان 1 - 4 ماه چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 19:30
در اين مقاله تمرين هاي مناسب براي كودكان يك الي چهار ماه ارائه شده است. اين تمرينات بر اساس توانايي هاي فيزيولوژي و مغزي كودكان شكل گرفته است كه در تمام جهان به شكل واحدي كاربرد دارد.

:: عروس خيانت‌كار مادرشوهرش را به چاه انداخت چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 19:00
اسفند سال 89 و به دنبال ناپديد شدن زن 50ساله‌اي در آبيك فرزندان زن گمشده كه پس ازجست‌و‌جوهاي فراوان از يافتن مادر نااميد شده بودند با نگراني به پليس آگاهي مراجعه و اعلام كردند مادرشان به نام شهناز، زماني كه براي انجام كاري راهي تهران شده بود به طورعجيبي ناپديد شد.

:: سه روش كليدي براي كند كردن روند فرسودگي مغز چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 18:30
در حالي كه علت دقيق بروز انواع مختلف زوال عقل همچنان نامشخص است پزشكان معتقدند اين بيماري تا حدودي به دليل فرسوده شدن مغز به وجود مي‌آيد.

:: بازار فولاد داخلي همچنان راكد چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 18:00
عضو هيات مديره انجمن توليد كنندگان فولاد ايران گفت: شرايط تقاضاي داخلي پس از اجراي طرح مسكن مهر روند كاهشي پيدا كرد و همچنان اين وضع تداوم دارد و مي توان گفت، بازار داخلي فولاد خيلي بد است .

:: درمان نوعي بيماري خطرناك قلبي با بزاق كنه چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 17:30
محققان دانشگاه آكسفورد معتقدند كه پروتئين هاي موجود در بزاق كنه (نوعي حشره) براي رفع التهاب عضله قلب و جلوگيري از ابتلا به ميوكارديت و نارسايي قلبي، مفيد هستند.

:: تاثير اظهارات روساي بانك مركزي بر دلار چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 17:00
تازه‌ترين تحولات در بازار ارزهاي عمده نشان مي‌دهد كه در هفته منتهي به ۲۵ ژوئن (هفته ابتدايي تيرماه) ارزش ين ژاپن در برابر دلار آمريكا تا ۰.۳۷ درصد و ارزش فرانك سوئيس در برابر دلار تا ۰.۴۵ درصد تقويت شده است.

:: قيمت خودروهاي ژاپني در بازار تهران چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 16:30
خودروهاي ژاپني با توجه به كيفيت، طراحي و سابقه بسيار خوب در بازار ايران، طرفدار و شرايط مناسبي را براي خريد و فروش رقم زده است. براي خريد يك ژاپني بايد 80 تا 370 ميليون تومان هزينه كرد.

صفحه بعد