پايگاه خبري تحليلي تيتربرتر- تيتر جديدترين و آخرين اخبار ايران و جهان : با مد مي‌توانيم حجاب بانوان را تكميل كنيم
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 20:30 کد خبر:38573
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران گفت: با مد مي‌توانيم حجاب بانوان را تكميل كنيم به شرطي كه تعريف درستي براي آن داشته باشيم


سايت خبري تحليلي "تيتربرتر"  TitreBartar.ir 
عبداللهي در افتتاحيه پنجمين جشنواره تسنيم كه امروز در بوستان گفت‌وگو برگزار شد، افزود: اگر به چادر و مانتو كاملا به طور كلاسيك نگاه كنيم، مد و لباس معنا و مفهومي پيدا نمي‌كند اما برگزاري نمايشگاه‌هايي مانند "تسنيم" مي‌تواند موجب توجه به مد و لباس شود. در واقع مد و لباس مي‌تواند تكميل‌كننده حجاب باشد.
 
وي با تاكيد بر اهميت عفاف و حجاب، فعاليت بانوان و اقتصاد مقاومتي اظهار كرد: برگزاري نمايشگاه‌هايي مانند تسنيم، مي‌تواند در اين حوزه‌ها دستاوردهاي مهمي را به همراه داشته باشد.
 
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود گفت: برگزاري نمايشگاه‌هايي مانند تسنيم در موضوعات شهر و شهرنشيني اهميت بسياري دارد، اين نمايشگاه مي‌تواند در زمينه مد و لباس اسلامي، فرهنگ عفاف و حجاب، توانمندسازي زنان در محلات، دستاوردهايي را داشته باشد. علاوه بر آن چنين نمايشگاه‌هايي مي‌تواند به موضوع اقتصاد مقاومتي و قناعت بپردازد و در اين زمينه‌ها دستاوردهايي داشته باشد.
 
وي تصريح كرد: زنان مي‌توانند در زمينه تحريم كالاهاي خارجي و استفاده از توليدات داخلي نقش مهمي داشته باشند و با برگزاري نمايشگاه‌هايي مانند تسنيم، مي‌توانيم به مقوله اقتصاد مقاومتي بيشتر توجه كنيم.
 
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران در ادامه گفت: شهرداري تنها يك نهاد خدماتي نيست، بلكه نهادي اجتماعي است كه برگزاري جشنواره تسنيم يكي از نمونه‌هاي بارز فعاليت‌هاي اقتصادي آن است.
 
در ادامه اين مراسم، الهه عطايي مديركل امور بانوان شهرداري تهران درباره پنجمين جشنواره تسنيم، اظهار كرد: اين جشنواره حاصل دست زنان تهراني است. در يك سال گذشته در مراكز سراي محله و شهربانو فعاليت‌هايي را در زمينه ترويج سبك زندگي ايراني و تحكيم و تعالي بنيان خانواده انجام داده‌ايم.
 
مديركل امور بانوان شهرداري تهران در پايان گفت: امسال تمام تلاش خود را كرديم تا تمام مدل‌ها به صورت توليد شده و تجاري شده عرضه شود، علاوه بر آن بخش‌هاي مختلف فرهنگي نيز براي دختران جوان و دختران نوتكليف تدارك ديده شده است.

 

انتهاي پيام/م

 

 آدرس كانال خبري تيتربرتر:        telegram.me/titrebartar_ir
پست الكترونيكي:

 

   ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد: